O firmie

 

Nasza firma istnieje od 1999r. Początkowo jej siedziba mieściła się w Bydgoszczy, jednakże ze względu na spore zapotrzebowanie naszego surowca, a tym samym zbyt małą przestrzeń, która dysponowaliśmy, postanowiliśmy przenieść ją na dogodniejszy, większy obszar mieszczący się w Strzelewie. Dzięki temu stworzyliśmy nowoczesny park maszynowy uwzględniający zaawansowane technologie i innowacyjne metody. Jako producent zapewniamy wysokiej klasy tarcicę iglastą, pochodzącą z Lasów Państwowych o prawidłowej gospodarce. Oferujemy szeroką gamę produktów: od konstrukcji dachowych, które są naszą specjalnością po meble ogrodowe, sztachety czy deski boazeryjne, wykonane przez fachowców w tej dziedzinie.

Dysponujemy wykwalifikowaną załogą, nastawioną na ciągłe poszerzanie wiedzy i kwalifikacji, co pozwala nam produkować wyroby ze staranną precyzją i nienaganną trwałością. W każdej chwili pracownicy naszej firmy są do Państwa dyspozycji, zaś ich wieloletnie doświadczenie z pewnością pozwoli na dokonanie przez Państwa właściwych wyborów i decyzji.

Nasz tartak realizuje zamówienia zlecone zarówno przez dużych kontrahentów jak i klientów indywidualnych, którzy poszukują dobrego drewna w przystępnej cenie. Terminy realizacji zamówień oraz ceny staramy dopasowywać się
w ten sposób, aby klient wychodząc z naszego tartaku był zadowolony i mógł śmiało wystawić nam dobrą opinię. Zamawiając u nas materiał nie muszą się Państwo martwić o transport, ponieważ posiadamy własną bazę transportową, dzięki której istnieje możliwość dowozu i rozładunku zamówionego materiału.  Wybór naszej firmy to gwarancja profesjonalizmu, najwyższej jakości surowca oraz konkurencyjnej ceny.